Kariéra

Vdechujeme život skvělým technologickým nápadům!

Do svého týmu hledáme badatele, inovátory, průzkumníky, odvážlivce a spoluhráče, kteří budou spolu s námi pomáhat vytvářet dokonalý svět pod hladinou webů, aplikací a informačních systémů.

Naše technologie:

Typescript Node.js React.js C# GraphQL AWS DynamoDB MongoDB Docker NoSQL Azure CI .NET Core Kubernetes Pub/Sub

Koho hledáme

React developer/-ka

Baví tě weby a JavaScript?

Backend developer/-ka

Hledáme Node/PHP pro e-commerce projekty

Cloud devops engineer

Pojď s námi stavět stavět cloudovou infrastrukturu

Umíš něco jiného?

Nevadí. Napiš nám i tak. Třeba jsi právě ty člověk, kterého potřebujeme. Máš možnost nás o tom přesvědčit.

Napiš nám

Chceš vědět proč se těšíme na pondělí?Prohlédni si naši práci

Qest to jsou zkušenosti, schopnosti a vášeň

1
obrázek projekty

Projekty

Pracujeme pro startupy i se zavedenými značkami. Vytváříme kompletní softwarová řešení, od aplikací pro mobily, přes weby, až po systémy řízení domů a IoT.

2
obrázek tým

Tým

Qest je tým zkušených profesionálů, kteří rádi pomohou zapáleným juniorům stát se špičkou v oboru. Neustále se snažíme zdokonalovat náš kód a výsledky naší práce.

Učíme se jeden od druhého, ale umíme využít i zajímavých meetupů či konferencí.

3
obrázek kolektiv

Kolektiv

Navzájem se podporujeme a jako tým spolu fungujeme dost často i mimo práci, ať už jde o akce Qestu, nebo akce naprosto spontánní. Umíme se navzájem podpořit, pochválit, ale nebojíme se ani konstruktivní kritiky. Jednáme otevřeně, upřímně a férově.

4
obrázek technologie

Technologie

Patříme mezi technologickou špičku v České republice. Neuniknou nám žádné nejnovější trendy tech světa a v našich projektech využíváme technologie s budoucností.

5
obrázek prostory

Prostory

V Karlíně to žije! Sdružuje se zde silná IT komunita a z Karlína se zcela přirozeně stalo startupové centrum, malé pražské Silicon Valley. Pro práci i čas po práci tu budeš mít ty nejlepší podmínky. Naše terasa s posezením a úžasným výhledem je už vyhlášená po celém Karlíně.

6
obrázek akce

Akce

Pořádáme mnoho společných akcí od snídaní, interních meetupů, teambuildingů či večírků, ale občas spolu zajdeme jen tak na pivo. Nehrajeme si ale jen na svém písečku a o know-how se rádi podělíme v rámci našich Qeetupů nebo Q-TONu.