Brand Manager*ka

brain image

Koho hledáme?

Jsme Qest! Technologičtí partneři, kteří s klienty a partnery (ať už ambiciozními českými startupy, či úspěšnými korporáty) vyvíjí skvělé produkty a aplikace. Vytváříme stabilní produkty, budujeme komplexní softwarová řešení, vyvíjíme webové aplikace, tvoříme chytré domácnosti. Na trhu jsme už 10 let a právě k sobě hledáme někoho, kdo se postaví do role Brand Managera*ky 👑 Spolupracovat budeš přímo s vedením firmy a budeš tvořit a realizovat naši marketingovou strategii.

Medior
Full-time, Part-time
Praha

Co bude náplní tvé práce?

- Pevné uchopení naší značky a budování dobrého jména. - Propagace našich projektů. - Tvoření marketingové strategie nejen pro Qest technologies, ale i pro naše vedlejší firmy. - Správa našeho webu (např. SEO strategie). ...a další věci vymyslíme společně.

Co se čeká od tebe?

- Minimálně 2 roky zkušeností na roli Marketing/Brand Managera*ky. - Češtinu zvládáš perfektně, anglicky umíš alespoň na úrovni C1. - Rozumíš analytikám, zvládáš spravovat sociální sítě a orientuješ se ve světě IT.

Co nabízíme

☕️ občerstvení na pracovišti a kávu od Nordbeans, 🎾 zvýhodněnou MultiSport kartu, sportovní akce, 👅 možnost zvýhodněných lekcí angličtiny, 👀 podporu ve vzdělávání, 🍺 týmové akce. Jestli se chceš nezávazně pobavit, seznámit se a dozvědět se více detailů, určitě nám pošli své CV! Obratem se ti ozveme a třeba to nakonec bude match.


Mohlo by tě zajímat...

Chceš to zažít?

Spojme se...

Chceš se těšit na pondělí jako my? Spoj se s Qestem. Svou práci děláme rádi, na špičkové úrovni a s nejnovějšími technologiemi.
Human Resources (HR)
Linda Hubičková

Copyright © 2024 All rights reserved