Node.js developer/-ka

brain image

Koho hledáme?

Hledáme Node developera/-ku, který/-á doplní náš profesionální tým v Qestu. Vyzkoušíš si pracovat pro významné české společnosti i inovativní start-upy, takže budeš mít příležitost podílet se na důležitých projektech a využívat k tomu špičkovou technologie. Bonusem je skvělý plat, fajnový kolektiv a moderní pražské kanceláře v Karlíně.

Senior, Medior
Full-time
Praha, Strakonice, Ostrava

Co bude náplní tvé práce?

Jako Node.js developer/-ka budeš s naším týmem pracovat na budování moderního cloudového řešení, na vývoji mobilních aplikacích, vylepšování e-commerce řešení a řadě dalších projektů – to vše agilně. A protože máme práce víc než dost, potřebujeme, abys uměl/-a nad zadáním přemýšlet do hloubky a nezalekl/a- se i náročnějších úkolů.

Co se čeká od tebe?

- zajímáš se o nové technologie a chceš na sobě pracovat - máš analytické myšlení a umíš zapojit i selský rozum - je na tebe spolehnutí a jsi týmový hráč - občas s námi něco podnikneš

Jaké technologie budeš používat?

Denním chlebem pro tebe bude práce s technologiemi, jako jsou:
TypeScript
TypeScript
Node.js
Node.js
AWS
AWS
Azure
Azure
MongoDB
MongoDB
Elastic Search
Elastic Search
MariaDB
MariaDB

Vzájemná chemie je důležitá

Seniorní dovednosti ale nejsou to jediné, co hledáme. Důležitá je pro nás spolehlivost, nadšení pro technologie a týmový duch.

Na jaké benefity se můžeš těšit?

- občerstvení na pracovišti a kávu od Nordbeans, - MultiSport kartu, - možnost lekcí angličtiny, - týmové akce.


Mohlo by tě zajímat...

Chceš to zažít?

Spojme se...

Chceš se těšit na pondělí jako my? Spoj se s Qestem. Svou práci děláme rádi, na špičkové úrovni a s nejnovějšími technologiemi.
Human Resources (HR)
Linda Hubičková

Copyright © 2024 All rights reserved