React developer/-ka

brain image

Koho hledáme?

Hledáme React developera/-ku, který/-á doplní náš profesionální tým v Qestu. Vyzkoušíš si pracovat pro významné české společnosti i inovativní start-upy, takže budeš mít příležitost podílet se na důležitých projektech a využívat k tomu špičkové technologie. Bonusem je skvělý plat, fajnový kolektiv a moderní pražské kanceláře v Karlíně.

Senior, Medior
Full-time
Praha, Strakonice, Ostrava

Co bude náplní tvé práce?

Jako React developer/-ka budeš s naším týmem pracovat na budování moderního cloudového řešení, na vývoji mobilních aplikacích, vylepšování e-commerce řešení a řadě dalších projektů – to vše agilně. A protože máme práce víc než dost, potřebujeme, abys uměl/-a nad zadáním přemýšlet do hloubky a nezalekl/-a se i náročnějších úkolů.

Co se čeká od tebe?

- zajímáš se o nové technologie a chceš na sobě pracovat - máš analytické myšlení a umíš zapojit i selský rozum - je na tebe spolehnutí a jsi týmový hráč - občas s námi něco podnikneš

Jaké technologie budeš používat?

Denním chlebem pro tebe bude práce s technologiemi, jako jsou:
TypeScript
TypeScript
React.js
React.js
Redux Saga
Redux Saga
Apollo
Apollo

Vzájemná chemie je důležitá

Seniorní dovednosti ale nejsou to jediné, co hledáme. Důležitá je pro nás spolehlivost, nadšení pro technologie a týmový duch.

Na jaké benefity se můžeš těšit?

- občerstvení na pracovišti a kávu od Nordbeans, - MultiSport kartu, - možnost lekcí angličtiny, - týmové akce.


Mohlo by tě zajímat...

Chceš to zažít?

Spojme se...

Chceš se těšit na pondělí jako my? Spoj se s Qestem. Svou práci děláme rádi, na špičkové úrovni a s nejnovějšími technologiemi.
Human Resources (HR)
Linda Hubičková

Copyright © 2024 All rights reserved