Amazing Places

Qest vytvořil pro český projekt Amazing Places komplexní webovou aplikaci, která nabízí řadu funkcionalit. Hlavním požadavkem zakladatele tohoto nevšedního a úspěšného počinu odkrývajícího neobvyklá, malebná zákoutí v České republice je originalita a integrita projektu.

amazing places

Než si zákazník tohoto výjimečného projektu odemkne klíčem dveře svého Amazing Place, odehraje se na kouzelném místě webu zvaném PHP celá řada neviditelných operací tak hladce, že už jen to je pro uživatele, stejně jako pro partnery webu opravdový uživatelský zážitek.

Odvětví

Cestování

Klient

Amazing Places

Systém

Web

Výzva

Co kdybyste nemuseli za skvělými službami, pohodlím a krásou jezdit do zahraničí?

Tak zní jeden z hlavních claimů webové stránky Amazing Places. Projekt má za cíl představit Čechům (ale i zahraničním návštěvníkům) zajímavá místa v naší zemi, jejichž služby mají vysokou úroveň. “Kouzelná místa” - jak se projekt prezentuje v českém jazyce - chtějí inspirovat k vyšší návštěvnosti lokálních destinací.

Kromě poskytování informací o nevšedních destinacích měl dle prvotního zadání web umožňovat řadu dalších funkcí, jako např. vytváření voucherů a jejich ověřování. Celý systém byl projektován jak pro B2B, tak pro B2C segment.

1

VÝVOJ

Ve vývoji webové aplikace a webové stránky Qest nečelil větším technickým výzvám a implementace systému nebyla náročná. Hlavní úskalí projektu spočívají ve velmi konkrétní představě náročného klienta. Komplikovaná jsou dotažení zadání a řešení častých změn. Zavedením detailních specifikací a zadání se daří velmi dobře pokračovat ve spolupráci.

2

ANALÝZA NADE VŠE

Důkladné analýzy, prototypování a ladění prototypů vedou k úspěšnému rozvíjení projektu. Proces vývoje zahrnuje také časté meetingy, předvádění odvedené práce a funkcionalit a intenzivní komunikaci s klientem. V případě Amazing Places nebyl využit oblíbený SCRUM, ale waterfall. I zde se ukázalo, že myšlení zákazníka je mnohdy rozhodující faktor pro volbu metodiky vedení projektu.

Zkušenost

Prozkoumejte kouzelná místa

V rámci spolupráce s Amazing Places vytvořil Qest velmi zajímavý, úspěšný a také prospěšný projekt. Motivace Čechů poznávat svoji vlast a trávit v ní dostatek času a také finančních prostředků je skvělou iniciativou. Webové stránky neotřele seznamují potenciální klienty s celou řadou báječných míst. Součástí je sofistikovaný systém generování, evidování a ověřování voucherů.

Výsledek

Web je zaměřen nejen na návštěvníky, ale také partnery webu. Ti mají k dispozici statistiky využití voucherů. Nově bylo v systému implementováno napojení na booking a byla zavedena plná automatizace fakturačního procesu, včetně generování a spárování dokladů.

I webové stránky Amazing Places se těší vysoké návštěvnosti a nesou obrovský potenciál. Projekt je připraven pro další rozšiřování a čeká ho redesign, tentokrát již zcela v režii společnosti Qest.

Technologie

PHP

Také chcete úspěšnou aplikaci?Napište Nám

Copyright © 2024 All rights reserved